Jdi na obsah Jdi na menu
 


2009-05-02 MVP Praha

2. 5. 2009
2.5.2009 MVP Praha
Rozhodčí: Antonín Mudra

PSI

Třída: dorost

VN1 PHAEDRA KEVIN KRYLOV, 8.2008
Phaedra Dracul x Phaedra Damita
Chovatel: Carol Kubiak, Majitel: Krylová Hana

Třída: mladých

V1 CAJC ALLPERI HIGHLANDS HEART, 16.3.2008, CMKU/B/2620/08
Czar Cara Polot x Feria Fleszy Polot
Chovatel: Řezáčová Šárka, Majitel: Chocholoušek Petr

V2 RINGO SOFENA,17.5.2008
Patriot Sofena x Elisabet Majove Bohemia
Chovatel: Mudra Antonín, Majitel: Kalašová Kateřina

V3 AMOCCO HIGHLANDS HEART, 16.3.2008, CMKU/B/2621/08
Czar Cara Polot x Feria Fleszy Polot
Chovatel: Řezáčová Šárka, Majitel: Hejtíková Zuzana

VD4 DIADÉM NIJINSKI BALLET
Zarathustra Nijinski Ballet x Xanischka Nijinski Ballet
Chovatel: Burianová Lenka, Majitel: Nováková Petra


Třída: otevřená

V1 CAC r.CACIB FRAMUS FIVE BISKUPSTWO, 9.8.2007, CMKU/B/2564/07
Velikij Bonapart iz Razdolia x Apurva Bistkupstwo
Chovatel:Zapletal Vojtěch, Majitel: Řezáčovi Šárka + Michal

V2 X KRYLOV, 3.4.2006, CMKU/B/2380/06
Silver Saturn Krylov x Twilight Krylov
Chovatel:Krylová Hana, Majitel: Vršník Anna

Třída: šampionů

V1 CAC CACIB BODY Z MURKY, 15.3.2006, CMKU/B/2366/06/07
Gradivo z Bilmy x CH. Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, Majitel: Řeřichová Miloslava+Pašková Pavlína

--HERMES Z POGRANICZA, 7.4.2005, ČMKU/B/2298/-05/05
Azeem Variage Gold x Ofelia ze Sfory Carycy
Chovatel: Tekieli, Majitel: Pokorná Eva + Žaneta

--GALILEO GALILEI Z BILMY, 9.6.2002, CMKU/B/1943/02/04
Qint Element Krylov x Djelaika von Pazjino
Chovatel: Pařízková Marcela, Majitel: Šímová Lenka

FENY

Třída: dorost

VN1 PHAEDRA KAROLINA KRYLOVA, 8.2008
Phaedra Dracul x Phaedra Damita
Chovatel: Carol Kubiak, Majitel: Krylová Hana

Třída: mladých

V1 CAJC CARMEN Z MURKY, 15.3.2006, CMKU/B/2651/08
ICH Patriot Sofena x CH. Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, Majitel: Řeřichová Miloslava+Pašková Pavlína

Obrazek


-- KIARA MAJOVE BOHEMIA
Chagal z Bilmy x Fina Majove Bohemia
Chovatel+Majitel: Vesela Marie

Třída: mezitřída

V1 FREYA BISTKUPSTWO, 9.8.2007, CMKU/B/2568/07
Velikij Bonapart iz Razdolia x Apurva Bistkupstwo
Chovatel: Zapletal Vojtěch, Majitel: Šišková Andrea

Obrazek


--LEICRO´S RUSSIAN ZCHANGTIL, 14.9.2007
Leicro´s Russian Zwartkoff x Leicro´s Russian Zuntrip
Chovatel: Croneryd Lillemor a Conny, Majitel: Šímová Lenka

--FOUR ROSES SILENT ENIGMA, 6.9.2007
D´Arlekin Dream Silent Enigma x Coca Cola Silent Enigma
Chovatel: Křapová Marta, Majitel: Kiriláková Martina

Třída: otevřená

V1 CAC r.CACIB HERMIONA MAJOVE BOHEMIA, CMKU/B/2431/06, 30.7.2006
Daimon Majove Bohemia x Andromeda Majove Bohemi
Chovatel+Majitel: Vesela Marie

V2 ANDREJKA PŘÍBRAMSKÝ PERMONÍK, 22.12.2006, CMKU/B/2469/06
Gradivo z Bilmy x Cagryschka Majove Bohemia
Chovatel: Šenkíř Roman, Majitel: Tetourová Klára

Obrazek


D3 XANTILOPA NIJINSKI BALLET,3.4.2005, CMKU/B/2234/05
Safír Nijinski Ballet x Raspberry Nijinsky Ballet
Chovatel: Buriánová Lenka, Majitel: Domanský Petr

Obrazek


Třída: šampionů

V1 CAC CACIB BOB BIG IV FERIA FLESZY POLOT, 13.3.2005, CMKU/B/2326/-06/05
Metel del Kerby x Bezputaja Bolva Wolkovo
Chovatel: Misterka Wieslawa, Majitel: Řezáčovi Šarka + Michal

--COMTHESA DE SILENT ENIGMA, 29.7.2004, CMKU/B/2168/04
Polongain Griffin x Olympiada Nijinksi Ballet
Chovatel: Křapová Marta, Majitel: Kiriláková Martina

--HERA Z BILMY, 12.2.2004, CMKU/B/2109/04
 Polongain Griffin x Calipso z Bilmy
Chovatel+Majitel: Pařízková Marcela