2009-04-04 NVP Ostrava
4. 4. 2009
3.4.2009 Narodní výstava psů Ostrava
Rozhodčí: Antonín Mudra
PSI
Třída: mladých
V1 CAJC ANNEL HIGHLANDS HEART, CMKU/B/2622/08, 16.3.2008
Czar Cara Polot x Feria Fleszy Polot
Chovatel: Řezáčová Šárka, Majitel: Barová Eva
VD2 ANWAR Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/2673/08, 30.5.2008
Darwin Majove Bohemia x Ciacona Biskupstwo
Chovatel: Růžičková Marta, Majitel: Bujnoch Petr
Třída: mezitřída
V1 CAC FEDERER SILENT ENIGMA, CMKU/2569/07, 6.9.2007
D'Arlekin Dream Silent Enigma x Coca Cola Silent Enigma
Chovatel+Majitel: Křapová Marta
Třída: vítězů
V1 CAC NV BOB MARAT BALŠAJA ACHOTA, CLP/2476/06, 4.12.2006
Avanturin x Aurora Russkiy Standart
Chovatel: Šír Dušan, Majitel: Panýrek Patrik
V2 res.CAC ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC, PKR. X-6459, 15.7.2006
V3 BODY Z MURKY 26.3.2008, CMKU/B/2366/06/07
Gradivo z Bilmy x CH. Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, Majitel: Řeřichová Miloslava+Pašková Pavlína
FENY
Třída: štěňat
VN RENY FI-IT, CLP/B/2707/08, 23.10.2008
Avanturin x Aurora Russkiy Standart
Chovatel: Šírová Jitka, Majitel: Walterovi Jana a Iva
Třída: dorost
VN1 GALA CAFFÉ SILENT ENIGMA, CMKU/B/2714/08, 18.8.2008
Caffé Bar Silent Enigma x Authoress Silent Enigma
Chovatel+Majitel: Křapová Marta
N2 BEYOND DESIRE ROYAL LILY, CMKU/B/2707/08, 12.8.2008
Orlow Kalinow x Tangentiala Nijinski Ballet
Chovatel: Portešová Alena, Majitel: Doleželová Iveta
Třída: mladých
V1 CAJC JBOB CARMEN Z MURKY 15.3.2006, CMKU/B/2651/08
ICH Patriot Sofena x CH. Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, Majitel: Řeřichová Miloslava+Pašková Pavlína
V2 GOLUBAJA GALIA WOLKOVO, xxx, 13.6.2008
Rothesby Sholwood Miracle x Casablanca Coastwind Wolkowo
Chovatel: Arh Helena, Majitel: Křapová Marta
--ESTET CLASSIC BASURMANKA, 13. 6. 2008
Sanhawke Velimir x Estet Classic Sonata in Moon Light
Chovatel: Gorbatsova Olga, Majitel: Pokorná Eva a Žaneta
Třída: mezitřída
V1 ALASKA NOVÁ FANFÁRA, CMKU/B/2581/07 4.10.2007
Avar Biskupstwo x Almera du Grand Fresnoy
Chovatel: JUDr Foit. Jan, Majitel: JUDr. Foit Jan
V2 FREYA BISTKUPSTWO, CMKU/B/2568/07, 9.8.2007
Velikij Bonapart iz Razdolia x Apurva Bistkupstwo
Chovatel: Zapletal Vojtěch, Majitel: Šišková Andrea
Třída: otevřená
V1 CAC NV ECCELLENZA BISTKUPSTWO, CMKU/B/2353/06, 21.2.2006
Avar Bistkupstwo x Borscana Var E Vargen
Chovatel: Vojtěch Zapletal, Majitel: Eva Barová
V2 res.CAC HERMIONA MAJOVE BOHEMIA, CMKU/B/2431/06, 30.7.2006
Daimon Majove Bohemia x Andromeda Majove Bohemi
Chovatel+Majitel: Vesela Marie
VD3 HARIELLA MAJOVE BOHEMIA, PKR. X-6303, 30.7.2006
Daimon Majove Bohemia x Andromeda Majove Bohemia
Chovatel: Vesela Marie, Majitel: Rebeś Magdalena
VD4 ALTAMIRA PŘÍBRAMSKÝ PERMONÍK, CMKU/B/2470/06, 22.12.2006
Gradivo z Bilmy x Cagryschka Majove Bohemia
Chovatel: Šenkíř Roman, Majitel: Kazměrčíkovi a Hudákovi
Třída: vítězů
V1 CAC EAU DE TOILLETTE SILENT ENIGMA, CMKU/B/2359/06, 3.3.2006
Rajalinjan Baranovitch x Authoress Silent Enigma
Chovatel+Majitel: Křapová Marta
Rozhodčí: Antonín Mudra
PSI
Třída: mladých
V1 CAJC ANNEL HIGHLANDS HEART, CMKU/B/2622/08, 16.3.2008
Czar Cara Polot x Feria Fleszy Polot
Chovatel: Řezáčová Šárka, Majitel: Barová Eva
VD2 ANWAR Z PALATINU MORAVIA, CMKU/B/2673/08, 30.5.2008
Darwin Majove Bohemia x Ciacona Biskupstwo
Chovatel: Růžičková Marta, Majitel: Bujnoch Petr
Třída: mezitřída
V1 CAC FEDERER SILENT ENIGMA, CMKU/2569/07, 6.9.2007
D'Arlekin Dream Silent Enigma x Coca Cola Silent Enigma
Chovatel+Majitel: Křapová Marta
Třída: vítězů
V1 CAC NV BOB MARAT BALŠAJA ACHOTA, CLP/2476/06, 4.12.2006
Avanturin x Aurora Russkiy Standart
Chovatel: Šír Dušan, Majitel: Panýrek Patrik
V2 res.CAC ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC, PKR. X-6459, 15.7.2006
Lut Szczescia Wladca Traw x Ursa Maior Stepowy Goniec
Chov: Rychlik Kazimir, Maj: Rebeś Magdalena
V3 BODY Z MURKY 26.3.2008, CMKU/B/2366/06/07
Gradivo z Bilmy x CH. Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, Majitel: Řeřichová Miloslava+Pašková Pavlína
FENY
Třída: štěňat
VN RENY FI-IT, CLP/B/2707/08, 23.10.2008
Avanturin x Aurora Russkiy Standart
Chovatel: Šírová Jitka, Majitel: Walterovi Jana a Iva
Třída: dorost
VN1 GALA CAFFÉ SILENT ENIGMA, CMKU/B/2714/08, 18.8.2008
Caffé Bar Silent Enigma x Authoress Silent Enigma
Chovatel+Majitel: Křapová Marta
N2 BEYOND DESIRE ROYAL LILY, CMKU/B/2707/08, 12.8.2008
Orlow Kalinow x Tangentiala Nijinski Ballet
Chovatel: Portešová Alena, Majitel: Doleželová Iveta
Třída: mladých
V1 CAJC JBOB CARMEN Z MURKY 15.3.2006, CMKU/B/2651/08
ICH Patriot Sofena x CH. Altamira Moomoon
Chovatel:Řeřichová Miloslava, Majitel: Řeřichová Miloslava+Pašková Pavlína
V2 GOLUBAJA GALIA WOLKOVO, xxx, 13.6.2008
Rothesby Sholwood Miracle x Casablanca Coastwind Wolkowo
Chovatel: Arh Helena, Majitel: Křapová Marta
--ESTET CLASSIC BASURMANKA, 13. 6. 2008
Sanhawke Velimir x Estet Classic Sonata in Moon Light
Chovatel: Gorbatsova Olga, Majitel: Pokorná Eva a Žaneta
Třída: mezitřída
V1 ALASKA NOVÁ FANFÁRA, CMKU/B/2581/07 4.10.2007
Avar Biskupstwo x Almera du Grand Fresnoy
Chovatel: JUDr Foit. Jan, Majitel: JUDr. Foit Jan
V2 FREYA BISTKUPSTWO, CMKU/B/2568/07, 9.8.2007
Velikij Bonapart iz Razdolia x Apurva Bistkupstwo
Chovatel: Zapletal Vojtěch, Majitel: Šišková Andrea
Třída: otevřená
V1 CAC NV ECCELLENZA BISTKUPSTWO, CMKU/B/2353/06, 21.2.2006
Avar Bistkupstwo x Borscana Var E Vargen
Chovatel: Vojtěch Zapletal, Majitel: Eva Barová
V2 res.CAC HERMIONA MAJOVE BOHEMIA, CMKU/B/2431/06, 30.7.2006
Daimon Majove Bohemia x Andromeda Majove Bohemi
Chovatel+Majitel: Vesela Marie
VD3 HARIELLA MAJOVE BOHEMIA, PKR. X-6303, 30.7.2006
Daimon Majove Bohemia x Andromeda Majove Bohemia
Chovatel: Vesela Marie, Majitel: Rebeś Magdalena
VD4 ALTAMIRA PŘÍBRAMSKÝ PERMONÍK, CMKU/B/2470/06, 22.12.2006
Gradivo z Bilmy x Cagryschka Majove Bohemia
Chovatel: Šenkíř Roman, Majitel: Kazměrčíkovi a Hudákovi
Třída: vítězů
V1 CAC EAU DE TOILLETTE SILENT ENIGMA, CMKU/B/2359/06, 3.3.2006
Rajalinjan Baranovitch x Authoress Silent Enigma
Chovatel+Majitel: Křapová Marta
V2 res.CAC HERA Z POGRANICZA, PKR. X-5803, 7.4.2005
Azeem Variage Gold x Ofelia ze Sfory Carycy
Chovatel: Tekieli Maria, Majitel: Rebeś Magdalena