Jdi na obsah Jdi na menu
 


2008-08-15 KV Bratislava

15. 8. 2008
15.8.2008 Klubová výstava chrtů Bratislava
Rozhodčí:Vija Klučniece /LV/

PSI

Třída: štěňat

N1 DIAMANT NIJINSKI BALLET

(Zarathustra Nijinski Ballet x Xanischka Nijinski Ballet)

Chov: Ing. Lenka Burianová, Maj: Katarína Loidl

Obrazek

Třída: dorostu

VN1, 3 BIS PUPPY ALYOSHA SAGÁN MRAJA, 30.12.2007

Speciální cena za nejlepší hlavu v plemeni barzoj

(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)

Chov: Jana Mrázová, Maj: Jana Mrázová + Dana MacejováObrazek

 


Třída: mladých

V1 CAJC BRILLIANT NIJINSKI BALLET, 13.5.2007

(Azeem Variage Gold x Tanečnice Nijinski Ballet)

Chov: Ing. Lenka Burianová, Maj: Katarína Loidl

Obrazek



V2 NUYALÁSZ LIGETI SZÁSA, 17.6.2007

(Fledlaw Macheath x Dober-Kopp Pannon Szegfu)

Chov: Orbán Zoltán, Maj: Ing Milan Švihorík

Obrazek


V3 ORLANDO AT IMPULS, 25.5.2007

(Volodei Des Cross De La Moliere x Fiona Balšaja Achota)

Chov: Drahomíra Fridrichová, Maj: Ľubomír Koša

Obrazek


DISC CASANOVA STEPOWY GONIEC, 24.3.2007

(Radoga´s Wild One x Spiewka Stepowy Goniec)

Chov: K. Rychlik, Maj: Malgorzata Spiradek


Třída: mezitřída

V1 CAC ATHAN CASTUS ROAYL LILY, 23.3.2007
(Hassini Rus Duchess x Charyzma Chwili Polot)

Chov: Alena Portešová, Maj: Miroslava Pokorná

Obrazek

V2 DUSZEK Z JURAJSKICH BISKUPIC, 7.2.2007

(Belyh Nochey Gordy x Astyda Zlocista Wilma)

Chov + Maj: Juszczyk Agata

Obrazek

Třída: otevřená


V1 CAC nejlepší pes, Klubový vítěz, Vítěz pro krásu a výkon

PHAEDRA CAMUS,15.11.2004

 (Phaedra Rafiki x Rajalinjan Venuschka)

Chov: Carol Kubiak-Zamora + Kevin T. Shimel, Maj: Jana Mrázová + Annamaria Solymosi

Obrazek


V2 R.CAC ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC, 15.7.2006

(Lut Szczescia Wladca Traw x Ursa Maior Stepowy Goniec)

Chov: Kazimir Rychlik, Maj: Magdalena Rebes

Obrazek

- DAR Z JURAJSKICH BISKUPIC, 7.2.2007

(Belyh Nochey Gordy x Astyda Zlocista Wilma)

Chov + Maj: Juszczyk Agata


Třída: pracovní


V1 CAC GANDALF FLEGETON, 4.6.2004

(Klingors´s Rhaswan x Fatima Flegeton)

Chov + Maj: Adas Malgorzata

Obrazek


VD2 BODY Z MURKY, 15.3.2006

(Gradivo z Bilmy x Altamira Moomoon)

Chov: M. Řeřichová, Maj: Pavlína Pašková

Obrazek


Třída: šampionů

V1 CAC TIMUR Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, 16.9.2005

(Aladin Variage Gold x Zaganhar Epyra)

Chov: Frantisek Parik, Maj: Pavla Finkova

Obrazek


FENY

Třída: štěňat

VN1 AMURI-PAJKOS GALINA,26.1.2008

(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bella)

Chov: Annamaria Solymosi, Maj: Jana Mrázová + Peter Domeny


VN2 DAARK DESIRE NIJINSKI BALLET, 9.3.2008

(Zarathustra Nijinski Ballet x Xanischka Nijinski Ballet)

Chov: Ing. Lenka Burianová, Maj: Hana Zemánková


N3 KARYON MAJOVE BOHEMIA, 23.2.2008

(Chagal z Bilmy x Fina Majove Bohemia)

Chov: Marie Veselá, Maj: Anna Gorčáková


Třída: mladých

VD1 ALOJA NOVA FANFARA, 4.10.2007

(Avar Biskupstvo x Almera De Grand Fresnoy)

Chov: J. Foit, Maj: Peter Pšenek



Třída: otevřená

V1 CAC HARIELLA MAJOVE BOHEMIA, 30.7.2006
(Daimon Majove Bohemia x Andromeda Majove Bohemia)
chov: Marie Vesela, maj. Magdalena Rebes

Obrazek


V2 R.CAC GAJA FLEGETON, 4.6.2004
(Ch. Klingsor´s Rhaswan x Ch. Fatima Flegeton)
chov + maj: Adaš Malgorzata

Obrazek

VD3 AMURI PAJKOS DESSZERT, 12.4.2004

(Dober-Kopp Pannon Bank Ban x Amuri Pajkos Bogi)

Chov: Solymosi Annamaria, Maj: Mrázová Jana

Obrazek

Třída: pracovní


VD1 Vítěz pro krásu a výkon FIONA BALŠAJA ACHOTA, 22.5.2005
(Avanturin x Tiara)
Chov: Dušan Šír
, Maj: Fridrichová Patrícia

Obrazek

Třída: šampionů

V1 CAC, BOB nejlepší sučka, Klubový vítěz HERA Z POGRANICZA, 7.4.2005
(Ch.Pl. Azeem Variage Gold x Ofelia ze Sfory Carycy)
chov: E.I.M. Tekieli, maj: Magdalena Rebes

Obrazek

 V2 R.CAC FAWORITA FRANCUZA POLOT, 13.3.2005

(Metel D´Al Kerby x Bezputaya Bolva Wolkowo)

Chov: Misterka Wieslawa, Maj: Agata Juszczyk

Obrazek

V3 DAHLIA BISTKUPSTWO, 6.6.2005
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Polly z Palatinu Moravia)
chov: V. Zapletal,
maj: Peter Rizman + Vladimir Zajac

Obrazek